Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

z haftem Lubin, dobra firma ?

z haftem Lubin, dobra firma ?

Czy jest jakaś agencja reklamowa w Lubinie? Szukam kogoś, kto jest fachowo do tej pracy przygotowany.

Ventooo1

Posty: 1

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

Ludmo

Posty: 2

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

090913123

Posty: 5

 
Jest firma, która oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Generalnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie rzeczywiście dużo na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

klakla09

Posty: 12

 
Według mnie niesłychanie potrzebna jest identyfikacja firmy, albowiem inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i mnóstwo innych. Bez tego klient nie wie, iż istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

HalskiPol

Posty: 8

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy wykonać coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

TomekK

Posty: 4

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem bardzo zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Następnie zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do dziś, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

eGall

Posty: 20

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, jaka oferuje znakowanie odzieży i sporo innych to są tutaj https://www.raval.pl/znakowanie-odziezy. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym niesłychanie dobrzy.

Marlenka33

Posty: 5

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze niezwyklej efektywna. Rzeczywiście to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać niesłychanie oryginalne materiały reklamowe, zatem amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

sgemino

Posty: 6