Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

Gdzie znajdę bardzo znaczny wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od kilku miesięcy poszukuję mieszkania i mam swoje wymagania. Na nieszczęście jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Potrzebuje miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie mnóstwo.

Ventooo1

Posty: 1

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Y_Totus2

Posty: 15

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

pawel253

Posty: 4

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odnaleźć coś w porządnej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle słynna.

namok

Posty: 3

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Kamigyq

Posty: 3

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje przeważnie polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście niezmiernie szybkim żeby można było odnaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to mnóstwo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

ktoś345

Posty: 3