Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Arduino mega, dobry sklep ??

Arduino mega, dobry sklep ??

Witam serdecznie. Dzisiaj nie mam pojęcia, jaki zestaw Arduino powinienem wybrać. Możecie mi powiedzieć, co byłoby adekwatnym zakupem dla osoby początkującej, jaka zaczyna dopiero z programowaniem?

brudasek67

Posty: 11

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie bardzo cieszy, ponieważ także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie bardziej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, że zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, ale jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie naprawdę bardzo wiele osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

czes212

Posty: 23

 
Na podstawie Waszych informacji i doświadczeń dokonałem wyboru i kupiłem stosowny wyświetlacz Arduino LCD. Zastanawiałem się uprzednio nad tym, ile winien mieć kolumn, wierszy, co przekładało się na ilość znaków, jakie mieścił na ekranie. Dokonałem wyboru wyświetlacza z zielonym podświetleniem, choć miałem do wyboru jeszcze niebieskie :)

Bezi22

Posty: 21

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie zakupu Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, która powinna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość spore możliwości mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

Janecekk

Posty: 24

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami warto zwrócić uwagę, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś bardziej doświadczonemu koledze, z jakiego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

reserveme

Posty: 21

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość gigantycznie. Warto zadbać o to, aby nie przepłacić i zapewnić sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

esdoen1

Posty: 17

 
Dla mnie http://abc-rc.pl/Arduino to najlepszy sklep z modułami Arduino, z którym miałem kiedykolwiek do czynienia. Przekonacie się o tym samodzielnie, gdy nie będziecie zdecydowanym klientem, a oni poświęcą Wam naprawdę bardzo dużo czasu, abyście dopasowali produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam, bo jeszcze będę u nich kupował! :)

hummer55

Posty: 17

 
Trudno przejść obojętnie wobec Arduino mega, bowiem taka płytka deweloperska nie pojawia się na rynku przesadnie często.

Wygoda, szeroka funkcjonalność i obecność rozmaitych wejść/wyjść, duża ilość pamięci FLASH – to wszystko jej zalety :)

rodowdy09

Posty: 21

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, że zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru także koloru podświetlenia wyświetlacza, a zarówno koloru, w którym wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną możliwości wyboru, jeśli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

gregcie@

Posty: 14