Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Witam. Z tego co widzę, sporo ludzi poleca Muneca w Krakowie. Jeżeli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, natomiast jak na razie poszukuję depilacji woskiem w wyśmienitym gabinecie.

Elumino56

Posty: 7

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezmiernie dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

alejaja

Posty: 6

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę regularnie na peelingi chemiczne, gdyż te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, lecz boję się, iż jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

adam.p34

Posty: 7

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz wiecej. Myślałam o jakimś doświadczonym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

agapod17

Posty: 9

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

cecyli2

Posty: 7

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

labuh

Posty: 7