Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Program do ewidencji urlopów, program online??

Program do ewidencji urlopów, program online??

Hej.

Mam dylemat, jaki program do rejestracji czasu pracy zastosować w mojej firmie. Możecie polecić jakieś optymalne rozwiązania dla średniego zakładu?

czerwiński

Posty: 13

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z właściwymi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

szulmar

Posty: 21

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

icee

Posty: 18

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to gigantyczne ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

ewu1u01

Posty: 12

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Chociażby wobec tego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

namok

Posty: 16

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

elotion

Posty: 24

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

MsIp

Posty: 19

 
Co prawda program do rozliczania delegacji zazwyczaj spotykany jest w urzędach, natomiast polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

irecki67

Posty: 15

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

WacDEC

Posty: 17

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma wiele dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Oprócz tego program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

87-maciuś

Posty: 8