Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka programowania ??

nauka programowania ??

Zajęcia pozalekcyjne spędzają mi sen z powiek. Próbowałam już wszystkiego. Nic nie jest w stanie zainteresować mojego 12-letniego syna. Jeśli macie jakieś doświadczenie z kursami z programowania, dajcie znać.

MBsmoke

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia polecam naukę programowania. Niby wydaje się, iż to coś z górnej półki, ale tak faktycznie jest to znakomita impreza i rozrywka dla dzieci w każdym wieku. Od pół roku młody uczy się kodowania i jest usatysfakcjonowany.

CHatka-eKo

Posty: 28

 
Poślij córkę na wakacje dla dzieci, jakie połączone są z nauką kodowania. Kapitalna sprawa. Dzięki temu dowiesz się, czy ją to w ogóle będzie interesowało. A tak nawiasem mówiąc, to programowanie jest nie tylko nauką, natomiast znakomitą zabawą dla dzieci w każdym wieku.

korasek

Posty: 9

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie bardzo jednak orientuję się, jakiego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeśli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

zyciowy5

Posty: 7

 
Moja córa ma kłopoty z matematyką i zastanawiam się, czy poradziłaby sobie na takich zajęciach pozalekcyjnych. Może najpierw popracować nad brakami? Jak myślicie? Może orientujecie się, jakie predyspozycje musi mieć dziecko, żeby dobrze się czuło na zajęciach z programowania i rzeczywiście z nich korzystało?

kuBawodzu

Posty: 18

 
Widziałam ofertę kolonii dla dzieci właśnie w tym temacie. Zastanawiam się, bowiem syn poważnie się nakręcił :) Może to faktycznie dobry pomysł. Odetchnęłabym trochę, a poza tym sprawdziłabym, co to takiego te kursy. Niby Kamil interesuje się informatyką, niemniej jednak nie wiem, jakby to miało wyglądać, gdybyśmy zdecydowali się na kurs.

wiesiekj

Posty: 23

 
A może coś takiego https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisy-kursy-programowania/zapisy-kursy-wakacyjne? To kapitalna szkoła, która przygotowuje co roku również wakacje dla młodzieży. Warsztaty z programowania to faktycznie kapitalna sprawa. Mój syn wrócił niezwykle usatysfakcjonowany. Szczerze polecam.

łałtos

Posty: 15

 
Nie stresuj się. Córka na pewno sobie poradzi, bo początki na kursach programowania dla dzieci to sama zabawa, która jednak jest pewnego rodzaju nauką, ale do ogarnięcia przez każdego dzieciaka. Później może być już tylko lepiej.

alibaster

Posty: 10