Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Multiselect, sklep internetowy

Multiselect, sklep internetowy

Cześć.

Czy ktoś z Was zdawał niedawno testy do policji? Udało Wam się zaliczyć je za pierwszym razem?

czasna23

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Testy do straży granicznej powinny być moim zdaniem przede wszystkim aktualne – zwróć na to uwagę, gdy będziesz zamawiał zestaw, z którym będzie się uczył. Warto zwrócić także uwagę na to, aby dokonać zamówienia na sprawdzonej stronie, a więc takiej, która jest polecana przez innych kandydatów do pracy w straży granicznej.

xacti

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Dopiero przeszedłem poprzez test wiedzy aplikując do policji, niemniej jednak dziś czeka mnie Multiselect. Czytałem o tym teście mnóstwo na tym forum dyskusyjnym i w sumie jestem już spokojniejszy. Zamówiłem sprawdzony zestaw pytań i odpowiedzi – uczę się :)

Fanatyk

Posty: 18

 
Hej.

Prawie ośmiuset odpowiedzi na pytania musiałem nauczyć się, gdy chciałem zdać testy na celnika. Chcąc zostać agentem celnym naprawdę trzeba przebrnąć przez wymagające etapy, które sprawiają problemy nawet najzdolniejszym.

Osobiście dwa razy podchodziłem do testów, które udało się zdać pozytywnie.

Kremussi

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Początkowo nie byłem w stanie wyobrazić sobie, w jaki sposób mogłyby wyglądać testy do policji aż ściągnąłem sobie z Internetu przykładowe. Doszedłem do wniosku, że byłbym w stanie sprostać wyzwaniu i postanowiłem spróbować odnaleźć zatrudnienie w tych służbach mundurowych.

O rezultatach swoich starań poinformuję na forum :)

Lomartek67

Posty: 17

 
Witam serdecznie. Nie dziwię się, że dla wielu stresujący jest moment, gdy muszą przystąpić do testu Multiselect. Najważniejsza sprawa to wykucie na blachę 560 pytań, które wchodzą w skład testu. Niewątpliwie warto ponadto dysponować najbardziej aktualnymi testami, a więc z roku, który obecnie jest.

szymon2626

Posty: 18

 
Witam. Bardzo przydatne okazały się Wasze porady, które traktują na temat tego, jak wyglądają testy do służby więziennej. Nie mam wątpliwości, że bez Waszej pomocy w żadnym stopniu nie poradziłbym sobie z właściwym przygotowaniem do testu i jego pozytywnego zaliczenia.

MisiekKce

Posty: 19

 
Cześć.

Niektórzy stają przed koniecznością, aby zdać testy na przewoźnika, ale polecam w tym celu zdobyć jakieś sprawdzone pomoce naukowe. W ramach takiego zestawu możemy zdobyć między innymi rozwiązane zadania, testy i odpowiedzi. Ja swój zakup testów zrealizowałem tutaj: http://www.odpowiedzi.com.pl/17-testy-na-przewoznika-certyfikat-kompetencji-zawodowych.html.

umberko3

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Dużo wątpliwości miałem wówczas, gdy potrzebne były mi testy do policji, z których mógłbym się nauczyć, a następnie pozytywnie zdać egzamin. Dopiero w Internecie trafiłem na atrakcyjną propozycję, która obejmowała możliwość zakupu pełnego zestawu z pytaniami, odpowiedziami oraz poradami, jak najlepiej wypaść.

mack

Posty: 20

 
Witam.

Z łatwością zdałem testy na ochroniarza, ale wcześniej zaopatrzyłem się w odpowiednie materiały, dzięki którym posiadłem odpowiednią wiedzę. Nie ma się co dziwić, że niektórzy nie zdają, gdy nie potrafią odpowiedzieć na nawet najprostsze pytania.

Bierny67

Posty: 16