Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Siemens s7-1200, gdzie ?

Siemens s7-1200, gdzie ?

Czy waszym zdaniem można nauczyć się programowania sterowników siemens s7 w wieku 40 lat czy to raczej niemożliwe?

12erBis

Posty: 13

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o kurs siemens s7 to nie ma tutaj znaczenia wiek a chęci do nauki i jeżeli nie brakuje Ci chęci to moim zdaniem powinieneś spróbować takiego kursu.

cuswertu45

Posty: 11

 
Jak najbardziej polecam Ci wszelkiego rodzaju podstawowe kursy siemens ponieważ to właśnie dzięki nim zdobędziesz podstawową wiedzę na temat sterowników siemens i dadzą Ci one podstawy do dalszego próbowania kolejnych szkoleń na wyższym poziomie.

tombruce

Posty: 16

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i dziś pracuję w profesjonalnej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

Morchepl

Posty: 13

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z kursów siemens s7, które nie są prowadzone przez wykwalifikowane osoby. Kurs taki może okazać się kompletnym niewypałem i uczęszczanie na tego typu kurs może być jedynie zwykłą stratą zarówno czasu jak i pieniędzy oraz może Cię zrazić do programowania sterowników.

memrys2

Posty: 13

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak naprawdę nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one dobre jedynie na początek nauki a później i tak należy zakupić szkolenie płatne.

kuBawodzu

Posty: 15

 
Moim zdaniem najlepszym blogiem o siemens s7-1200 jest blog: http://s7-scl.pl i to właśnie ten blog jak najbardziej polecam Ci przeglądać i śledzić na bieżąco.

kamner56

Posty: 8

 
Programowania w mojej opinii możesz nauczyć się w każdym wieku. Decyzja o rozpoczęciu nauki powinna jednakże wypływać z serca albowiem tylko wtedy będziesz w stanie wytrwać w swoim postanowieniu i naprawdę przyłożyć się do nauki i wynieść ze szkolenia siemens faktycznie dużo, w przeciwnym razie odradzam Ci uczestnictwo w tego typu szkoleniu.

ali.ktoś

Posty: 11

 
Moim zdaniem jeżeli będziesz miał właściwe chęci to z darmowych szkoleń siemens również wyciągniesz niezwykle dużo i nauczysz się przynajmniej podstaw programowania sterowników.

Boss

Posty: 17

 
Moim zdaniem darmowe szkolenia siemens są porządne niemniej jednak jedynie na początek gdyż prędzej czy później i tak będziesz potrzebował sięgnąć z rozbudowanego szkolenia płatnego.

qwed

Posty: 11