Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Prawo jazdy w warszawie - POMOCY!!

Prawo jazdy w warszawie - POMOCY!!

Co sądzicie o szkołach jazdy w warszawie. Jeżeli skończyliście kurs w jakiejś i jesteście szczęśliwcami, chętnie skorzystam z namiarów. Jest tego wiele i trudno samemu coś wybrać, zresztą sami wiecie.

maxxyy

Posty: 10

 
Za przedłużenie prawa jazdy w warszawie chyba nic się nie płaci, trzeba mieć jednakże ważne badania lekarskie za które płaci się z tego co wiem teraz 200 zł bez różnicy u jakiego lekarza je robisz.

apepsi1983

Posty: 30

 
Mnie jazdy doszkalające w warszawie pomogły zdać egzamin państwowy. Ale ważne jest, żeby wybrać dobrą szkołę, w której instruktor wychwyci błędne zachowania kursantów za kółkiem. W przeciwnym razie mogą wcale nie być skuteczne.

djramu

Posty: 24

 
Obecnie też jestem na etapie poszukiwań szkół jazdy w warszawie. Jestem pełna zapału i optymizmu, może będzie dobrze. Szukam taniego kursu, ale nie wiem czy dobrze robię.

Bączeak

Posty: 26

 
Tańsze kursy na prawo jazdy w warszawie mogą na nieszczęście okazać się kiepskiej jakości. Chodzi przecież o to, żeby nauczyć się jeździć, a nie przejść kurs i uzyskać papierek. A można się przecież naciąć.

Gosienka54

Posty: 17

 
Mnie udało się odnaleźć niezwykle skuteczne jazdy doszkalające w warszawie na http://www.kameleon.waw.pl. Musiałam podszkolić własne umiejętności i dzięki super instruktorowi udało się. Takie doszkalanie przed egzaminem państwowym rzeczywiście się przydaje.

zimek123456

Posty: 18

 
Ja też się bałam, gdy wybierałam kursy na prawo jazdy w warszawie. Dobrze, że pomógł mi mąż. Nie ma to, jak w tej kwestii zasięgnąć porady doświadczonego mężczyzny, który zna się na rzeczy. Dlatego proponuję pytać panów, bądź co bądź najlepszych kierowców:)

Kazioczek

Posty: 21