Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Mam problem !!! kurs na ADR - pilne !

Mam problem !!! kurs na ADR - pilne !

Hej, witam serdecznie!

Dobra szkoła mi potrzebna, w jakiej zrobię kurs na ADR. Jestem kierowcą i chciałbym się zająć przewozem towarów żrących. Muszę mieć uprawnienia ADR. Gdzie dobrze szkolą i nie ma potem lipy na teście? Tylko pewne info!

Dleech

Posty: 20

 
Co do ADR to zależało mi na dostaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie poszukiwałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na http://abc-szkolenia.com/. Zgrana firma, bardzo mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Wielu osobom bardzo się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

artoor

Posty: 27

 
Mam wrażenie, iż ostatnio sporo się pojawiło solidnych ośrodków robiących kursy na kwalifikację wstępną w formie przyśpieszonej. Jeszcze kilka lat temu było troszkę licho z takimi szkoleniami. Mnie się dość dobrze uczyło z firmą http://abc-szkolenia.com/. Mają elastyczną ofertę, można się bez problemu dopasować do terminu szkolenia. Panie w biurze wszystko załatwią, tak żeby kursant był zaspokojony.

sooya

Posty: 26

 
Mogę powiedzieć, iż ja na dostanie certyfikatu kompetencji zawodowych przygotowywałem się w takim małym, moim lokalnym wrocławskim ośrodku i zdałem za pierwszym razem. W sumie nie mieli za dobrych opinii, ale jak człowiek chce do zda. Trzeba się jedynie odrobinę przyłożyć. Ja jestem zdania, iż nawet najlepsi szkoleniowcy nie nauczą, jeśli kursant nie chce się nauczyć:P

cinto

Posty: 23

 
No witam witam:)

Powiem, iż w zeszłym roku robiłem sobie kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w ośrodku http://abc-szkolenia.com/ i wszystko było przeprowadzone jak należy. Sprawnie zrobiony kurs, w wyśmienitym terminie, z pełnym zapleczem medyczno – psychologicznym, z materiałami szkoleniowymi i wysoką zdawalnością. Należałoby zbadać jaką aktualnie mają ofertę szkoleniową, z tego co widziałem jeszcze dorzucili kilka kursów.

PaweL

Posty: 19

 
Może jakiejś konkretnej firmy to nie polecę, lecz warto poczytać co dokładnie proponują w ramach takiego szkolenia, załóżmy dla branży transportowej. Czyli czy dają materiały, czy są w stanie zagwarantować badania lekarskie i psychologiczne itd. Poza tym, troszkę o osobach, które prowadzą zajęcia warto się dowiedzieć, poczytać, popytać...

sliwa404

Posty: 16

 
Z takich lepszych szkół to myślę, iż warto odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Bardzo wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, zapewniają materiały dydaktyczne, zaś jeżeli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Krasny

Posty: 29

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis abc-szkolenia.com. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeżeli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc naprawdę wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, iż szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

Wwisiek

Posty: 19

 
Moim zdaniem pożądane byłoby sobie zrobić kursy związane z przewozem materiałów w szczególności niebezpiecznych. Jest za to dodatkowa kasa i wcale nie taka mała :) Ja już w zeszłym roku zdałem egzamin, mam uprawnienia i przy okazji więcej zleceń. Nie wiem jak aktualnie, niemniej jednak jeszcze rok temu to takich godziwych szkolących w zakresie ADR ośrodków było jak na lekarstwo...

Agulinek

Posty: 22

 
Bez certyfikatu kompetencji zawodowych, ani rusz. Jeden papierek zaś jego brak jest tak strasznie odczuwalny...Jakoś w zeszłym miesiącu na szczęście już zdobyłam certyfikat i mogę zakładać biznes:)! Sporo mi w tym pomogła firma http://abc-szkolenia.com/, u jakiej przeszedłem pełne szkolenie. Polecam wszystkim z branży transportowej.

Dobrego dnia życzę, hej!

Aga-lloch

Posty: 25