Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czym jest e-uczeń?

Czym jest e-uczeń?

Słyszałem ostatnio od znajomego o korepetycjach online z matematyki. Czy macie doświadczenie z takim systemem nauki i czy możecie polecić wartościowe rozwiązania osobie z klasy maturalnej?

ZPL33

Posty: 17

 
Ja nie mogłem ustawić nigdy właściwych godzin z korepetytorem. Dla mnie najlepszy czas nauki to np. godzina 21:00-22:00. Wtedy mam maks skupienie. Kiedyś trafiłem na demko programu e-uczeń ze strony www.e-math.pl. Wykupiłem dostęp do zbiorów ćwiczeń, gdzie nie mogłem skumać o co chodzi. Teraz nadrabiam wszystkie działy krok po kroku. Rok temu maturę próbną zdałem na 45%, a po testach z tym programikiem mam wynik podchodzący pod 90%, a wcale jakimś orłem nie jestem.

sgemino

Posty: 15

 
Znajdź sobie program, który sprawdza twój tok rozumowania i poprawia błędy. Na korepetycjach i tak mało zadań się robi, a jak masz jakąś dodatkową aplikację to możesz połączyć te dwie formy edukacyjne. Moim zdaniem najlepsza efektywność.

Kidi

Posty: 19

 
U mnie sami nauczyciele z rodzicami postawili w klasie tablicę interaktywną i kazali wszystkim wykupić abonament interaktywnych lekcji, e-ucznia. Pół godziny dziennie robię zadanka, zamiast pracy domowej i jest o wiele przyjemniej.

mack

Posty: 16

 
Jak chcesz mieć profesjonalne korepetycje i nie płacić ogromnych pieniędzy to wybierz interaktywny model nauki z e-uczniem. Wejdź sobie na stronę www.e-math.pl. Możesz uczyć się tylko działów, z którymi masz zaległości. Ja wykupiłem z kumplem i rozwiązujemy razem zadania. Wychodzi tanio i w fajnej atmosferze, przed kompem, gra muzyczka, większy luz ;)

norBoro

Posty: 16

 
U mnie w technikum praktycznie wszyscy noszą laptopy lub tablety ze sobą na matmę. Mam wykupiony abonament na działy, których nie rozumiem. Uzupełniam programik interaktywny wiedzą ze szkoły i wyniki są duże.

Asd7

Posty: 22

 
Znalezienie korepetytora, z którym naprawdę się zgrasz w krótkim terminie to jest według mnie sprawa nierealna. Do tego ceny korków wzrosły, jest coraz gorzej. Ja stawiam na model interaktywnej nauki. Przed kompem sobie robię zadania maturalne, programik mi wszystko wyjaśnia.

sethe

Posty: 28