Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka jazdy w Skawinie, szukam !

nauka jazdy w Skawinie, szukam !

Potrzebuję pomocy w odszukaniu rzetelnych jazd doszkalających w Skawinie lub okolicy. Oczywiście chodzi mi o skuteczne jazdy, dzięki jakim będę miał pewność, iż zdam egzamin. Z góry dziękuję za pomoc.

Pipek56

Posty: 7

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeżeli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie normalnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych kłopotów.

@marcelko

Posty: 19

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

cinto

Posty: 23

 
Tutaj brałem jazdy doszkalające w Wieliczce http://wilkar.pl. Jestem zadowolony, bo bardzo mi pomogły. Polecam. Naprawdę bardzo dobrzy instruktorzy, którzy umieją znaleźć powody popełnianych błędów.

pawel253

Posty: 12

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

czerwiński

Posty: 13

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bowiem przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

derbuś_22

Posty: 12

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, albowiem mam obawy co do profesjonalizmu.

Franek.5

Posty: 10