Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szkolenia z sieci komputerowych online

szkolenia z sieci komputerowych online

Hej! Dobry dzień wszystkim. Mam sprawę. Chcę sobie wyrobić cert. CCNA i szukam firmy, która mnie wyszkoli do egzaminu. Są w ogóle dostępne jakieś kursy online tego typu? Czy wszystko raczej w stacjonarnych ośrodkach?

codePerformance

Posty: 13

 
No tak, są dwie opcje, albo szkolenie w Akademii Cisco, albo ktoś z zewnątrz bez autoryzacji. Ja tam bym chyba wolał poszukać czegoś tańszego, bo jednak wydać cztery tysiące to jest spora kasa...

szulmar

Posty: 21

 
Kolega chce się zapisać na kurs CCNA do jakiejś prywatnej firmy poza autoryzacją Cisco. Zobaczymy. Ma mi dać znać jak już będzie po, to może sam się zapiszę, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

xacti

Posty: 27

 
No ja jestem z tych co poszli na kurs Cisco za cztery tysiące :P No cóż, powiem, że faktycznie źle nas nie przygotowali, ale moim zdaniem można to było zrobić taniej, nie wiem na co idą aż takie pieniądze?!

PucH2

Posty: 23

 
Fajnie pomyślany i zrealizowany kurs robi Lanpulse (www.lanpulse.pl). Mają właściwie ten sam program szkolenia co ośrodki Cisco, a zapłaciłem tutaj za wszystko 1280 zł. Oczywiście egzamin zdałem bez problemów, ale ja to już od dawna się kwestiami sieciowymi mocno interesowałem, także było mi pewnie łatwiej niż innym.

Modniś

Posty: 18

 
Widziałem gdzieś ostatnio w necie ofertę, że było szkolenie CCNA za 2 tysiące, stacjonarnie, tylko tam mieli jakoś mniej godzin niż Cisco oferuje. Teraz sobie nie przypomnę jak ta firma się nazywała.

zakk87

Posty: 25

 
Siemano. Mam ten sam dylemat teraz co do kursu. Wiem, że są jakieś internetowe, teraz w ogóle elearning jest modny, ale na ile one są skuteczne to dla mnie też tajemnica.

Morchepl

Posty: 13

 
Warto mieć taki papierek jak CCNA moim zdaniem. Wcześniej czy później na rynku pracy się na pewno przyda. Teraz więcej ważą takie certyfikaty niż dyplomy magisterskie ;P

Franuś

Posty: 27

 
Ja to na bank będę szukał kursu gdzieś poza autoryzacją Cisco. Skąd mam niby wziąć 4 tyś na samo szkolenie? Wiem, że można spokojnie za 2 kafle znaleźć kurs wcale nie gorzej poprowadzony.

sooya

Posty: 26

 
Nie wydaje mi się, żeby szkolenie zrobione w ośrodku z autoryzacją Cisco było dużo lepsze niż kurs gdzie indziej. Już wiele razy się w życiu przekonałem, że bywa odwrotnie...w takich sprawach.

Iunae_Milt

Posty: 18