Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Warto uczyć się niemieckiego!

Warto uczyć się niemieckiego!

Możecie polecić mi jakiś kurs językowy w Krakowie, niesłychanie zależy mi na waszych odpowiedziach, pozdrawiam i dziękuję.

szymon2626

Posty: 13

 
Cześć,
możecie powiedzieć mi gdzie odbędę kurs językowy, na którym nauczę się dobrze mówić po niemiecku, pisać oraz dowiem się czegoś na temat kraju, w którym te język obowiązuje.

Proszę was abyście udzielili mi szczerych odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

Y_Totus2

Posty: 15

 
Cześć,
możecie powiedzieć mi gdzie odbędę kurs językowy, na jakim nauczę się dobrze mówić po niemiecku, pisać oraz dowiem się czegoś na temat kraju, w jakim te język obowiązuje.

Proszę was abyście udzielili mi szczerych odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

12erBis

Posty: 16

 
Bardzo zależy mi na odbyciu kursu językowego w Krakowie, możecie powiedzieć mi cos więcej na dany temat?

Jak wam się podobało i ile wiedzy z niego wynieśliście? Zależy mi przede wszystkim na szczerych wypowiedziach, gdyż to na nich będę się opierał w podjęciu ostatecznej decyzji.

Pozdrawiam i dziękuję.

zakk87

Posty: 25

 
Dzień dobry, chciałbym skorzystać z możliwości zrobienia sobie kursu języka niemieckiego przez skype jednak nie wiem czy jest to najlepszy pomysł, możecie powiedzieć mi coś więcej na dany temat? Może ktoś z was miał już możliwość odbycia takowego szkolenia i chętnie się podzieli z nami swoimi spostrzeżeniami jaki doświadczeniami.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

sooya

Posty: 26

 
Jestem bardzo zadowolony z odbycie kursu języka niemieckiego w Krakowie, polecam każdemu kto ma możliwość odbycie kursu http://remediumeuropa.pl, gdyż dzięki niemu można nauczyć się mówić bardzo płynnie i przełamać strach, który jest w każdym z nas na początku.

Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy z dobycie takowego kursu.

irek1981

Posty: 14

 
Cześć,
możecie powiedzieć mi coś więcej na temat kursu językowego w Krakowie? Chciałabym wziąć udział w takowym, lecz chcę poznać najpierw opinię osób, które miały okazję już na takowym uczestniczyć, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje, pozdrawiam i dziękuję.

zoferek

Posty: 21