Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kursy dla bezrobotnych

Kursy dla bezrobotnych

Witam, mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat kursów, które można sobie wykonać? Będę wdzięczna za odpowiedzi w komentarzach, dziękuję.

Herbuś

Posty: 15

 
Dzień dobry, również mam kłopot ze odszukaniem pracy. Jeżeli możecie mi coś polecić i doradzić to będę bardzo wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, każde rozwiązanie będzie dla mnie dobę. Pragnę prędko odnaleźć prace i nabyć nowych umiejętności.

Klaudii

Posty: 24

 
Jestem bezrobotnym mężczyzną, który niesłychanie żąda pracy. Słyszałem o możliwości zrobienia sobie kursów na wózki widłowe czy na spawacza. Jeśli możecie mi coś powiedzieć na ten temat to niesłychanie proszę o informacje, dzięki nim prościej podejmę decyzję oraz otrzymam więcej informacji.

Kasia1212

Posty: 19

 
Witajcie, mogę wam polecić stronę, na której znajdziecie przeróżnego rodzaju kursy a mianowicie http://www.odk-simp.pl jest to najatrakcyjniejsza propozycja na rynku, wiele ludzi z niej skorzystało i ją poleca. Osobiście nie zrobiłam sobie kursu niemniej jednak moi znajomi niezwykle często podejmują tam jakiś kurs więc wiem, iż jest dobry i niezwykle im się on opłaca. Mam nadzieję, iż chociaż troszkę wam pomogłam.

szymon2626

Posty: 18

 
Hej, niezmiernie potrzebuje pomocy jak kolega wyżej ponieważ nie wiem jak mam odnaleźć należyte miejsce do zrobienia kursu na spawacza, jeżeli możecie mi pomóc z tym problemem to będę niezmiernie wdzięczny. chciałbym posiadać jakieś dodatkowe uprawnienia, jakie przydadzą się w życiu. Aktualnie posiadam prace niemniej jednak pożądane byłoby zainwestować w siebie, ponieważ nie wiadomo co nas czeka w przyszłości.

Gosienka54

Posty: 17

 
Witam, również nie mogłem przez winien czas odszukać pracy natomiast dzięki kursom, które sobie zrobiłem, znalazłem pracę bardzo szybko. Dzięki temu jestem bardzo szczęśliwy, mogę utrzymać swoją rodzinę i czuć się szczęśliwie albowiem mam stabilną sytuację w żuciu, jaką zawdzięczam kursom http://www.odk-simp.pl są one bardzo przydatne i bardzo pożyteczne. Wydane pieniądze na kurs bardzo szybko się zwracają.

Polecam kursy i życzę powodzenia w znalezieniu pracy.

tomalix

Posty: 19

 
Witam.

Poszukuję pomocy, chcę zrobić sobie kurs na spawacza lecz nie wiem gdzie mogę go odbyć i w których cenach on się mieści. Jeżeli posiadacie jakieś informacje na dany temat to bardzo proszę o udzielenie mi pomocy i wypowiedzeniu się w komentarzach na temat kursów.

Liczę na waszą pomoc.

szulmar

Posty: 21