Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czego mogę spodziewać się po spływie kajakowym na Tanwie? Słyszałem, iż rzeka ta obfituje w niezwykle przepiękne widoki i stąd moje pytanie czy naprawdę tak jest i czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?

awertoss

Posty: 7

 
Spływy na Roztoczu organizowane są pomiędzy innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona sporo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

ełzebiusz09

Posty: 12

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

Y_Totus2

Posty: 15

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

345_14

Posty: 14

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

tajWoj

Posty: 21

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

ewu1u01

Posty: 26

 
Wcale nie musisz posiadać gigantycznych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Przeważnie wydarzenia tego typu nie są drogie i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie bowiem tak rzeczywiście jest to rzeczywiście wspaniała impreza, jaką będziesz wspominał poprzez długi czas.

gregbard

Posty: 15