Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Witam wszystkich tu obecnych. Zaczynam spinning i nie wiem czy taka przynęta jak woblery rękodzieła jest dobra. Może coś bardziej tradycyjnego? Kolega używa blachy, błystki. Dzięki i pozdrawiam.

efmef98

Posty: 20

 
To co zrobione ręcznie jest rzeczywiście dobre. Niech kolega wystawi na aukcji własne woblery rękodzieła, jest tym duże zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

Pendrzec

Posty: 18

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i świetnie nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też niezmiernie się liczą.

iravau

Posty: 26

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to duże ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

azBee

Posty: 16

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać dużych pieniędzy.

Myślę, że nawet niewielki gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli zakupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

mack

Posty: 20

 
Jeżeli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, wobec tego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

Gosienka54

Posty: 17