Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Można gdzieś kupić oświetlenie osobiste - latarkę ?

Można gdzieś kupić oświetlenie osobiste - latarkę ?

Witam. Syn wyjeżdża na obóz żeglarski. To nasz pierwszy raz, słyszałam, iż najlepsze na takie wyjazdy są wodoodporne torby żeglarskie. Tylko gdzie można coś takiego zdobyć w jakiejś rozsądnej cenie?

@marcelko

Posty: 12

 
Niezwykle dobrzy producenci – sakwy wodoodporne polecam sklep http://www.aktywnyrodzic.pl/pl/c/SAKWY-WODOODPORNE%2CTORBY-ROWEROWE/82. Polecam, albowiem ceny są konkurencyjne a jakość wysoka.

hyzio

Posty: 12

 
Pierwsze słyszę o wodoodpornych torbach żeglarskich. Chyba mogą się przydać również w innych okolicznościach. Przejrzałem ofertę tego sklepu i wpadło mi w oko kilka fajnych praktycznych rzeczy.

Dezmok56

Posty: 21

 
Mam cel wyjechać na narty, albo rozpocząć w tym roku przygodę ze snowboardem. Jeśli chodzi o kaski snowboardowe to chyba wybiorę też coś z alpiny. Jak dla mnie to najlepsza z możliwych opcja. Mam narciarski taki więc pójdę tym samym tropem przede wszystkim, że jest perfekcyjny i się sprawdził w moim wypadku.

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Osobiście na takie wyjazdy polecam wodoodporne worki żeglarskie. Po pierwsze są lekkie, można do nich dużo spakować, a po wypakowaniu złożyć i nie zajmują dużo miejsca. Kocham morskie wyprawy, tylko, że jak wiadomo na takie rzeczy człowiekowi albo brakuje czasu albo po prostu pieniędzy. Mam nadzieję, że pomogłem:)

Sis45

Posty: 16

 
Mam zamiar wyjechać na narty, albo rozpocząć w tym roku przygodę ze snowboardem. Jeśli chodzi o kaski snowboardowe to chyba wybiorę też coś z alpiny. Jak dla mnie to najlepsza z możliwych opcja. Mam narciarski taki więc pójdę tym samym tropem zwłaszcza, że jest idealny i się sprawdził w moim wypadku.

El2CzupakaBra

Posty: 26

 
Najlepsze kaski narciarskie to alpina. Mam taki i swojemu dziecku też taki zakupiłam. Nie działamy na nartach od wczoraj, wobec tego dobrze wiemy, co porządne. Alpina jest najlepsza.

Mielnooo

Posty: 24

 
To taki sklep, gdzie wszystko jest w zasadzie praktyczne:) Nabyłam tam nosidełko turystyczne dla dziecka i jestem przeszczęśliwa. Nie należę do zwolenniczek pchania wózka. Nosidełko to dużo więcej swobody, polecam kochane na spacerki chodzić z nosidełkiem. Dopóki maluch nie jest zbyt trudny każda z całą pewnością da sobie radę.

sooya

Posty: 26

 
Miałam okazję jeździć w kasku narciarskim alpina. Rewelacja, wszystko dopasowane jak trzeba, wygoda, komfort, po prostu tak jak trzeba podczas uprawiania sportu. Mam porównanie z inną firmą, więc alpinę polecam.

MBsmoke

Posty: 15

 
Na każdy wypad polecam sakwy wodoodporne. Odkąd spotkała nas niemiła choć śmieszna przygoda z ulewą podczas wypadu, zaopatrzyliśmy się w sakwy wodoodporne, które można mocować do bagażnika.

sertusw

Posty: 12