Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

producent odzież reklamowa, który sklep ?

producent odzież reklamowa, który sklep ?

Wiecie gdzie można zamówić ekologiczne torby reklamowe z nadrukiem? Potrzebny mi zwykłe torby papierowe jak i torby na wino. Im będzie bardziej korzystna oferta tym bardziej będzie chętny wydać na nią pieniądze.

Snaco

Posty: 1

 
Szukanie gadżetów nie sprawia żadnych problemów. Internet pozwala na znalezienie wszystkiego, co jest potrzebne do reklamy. Można się kierować bardzo niskimi cenami, ale można również szukać ofert, które spełniają nasze wymagania odnośnie wysokiej jakości.

Grabow12

Posty: 4

 
Przy większych zamówieniach na pewno producent parasoli reklamowych nam pomoże. Po co przepłacać skoro można o sporo taniej coś znaleźć? Parasole to niesłychanie dobrze widoczna reklama. Przyciąga spostrzeżenie, a przecież o to w tym chodzi. Można je rozłożyć w jakiś oryginalny sposób na sklepie i będzie z tego super efekt.

giena1977a

Posty: 12

 
Z tego, co sprawdzałem to najtańsza jest oferta na ołówki reklamowe, dlatego jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z gadżetami reklamowymi to taka oferta jest dla niego. Oczywiście trzeba dopasować gadżety do profilu swojej firmy. W sprzedaży są zwykłe ołówki, ale również ołówki stolarskie, dlatego każdy coś znajdzie.

DevilScream

Posty: 14

 
Trzeba szukać producenta odzieży reklamowej, bo można o wiele taniej znaleźć tam koszulki czy bluzy. Stawiamy na pierwszym miejscu jakość bo wtedy wiemy, że taka odzież długi czas wytrzyma. Wolę dopłacić, ale wiedzieć, że kupuje produkt premium i Wam też to radzę.

Jasio234

Posty: 3

 
Zawsze najlepsza oferta jest od producenta ołówków reklamowych, wobec tego jeśli ktoś chce zamówić większe ilości to warto tam zajrzeć. Ołówek jest tani, ale i bardzo przydatny.

Ludmo

Posty: 2

 
Nigdy nie zamawiałem gadżetów reklamowych, lecz sam ich trochę mam. Jeśli tylko ktoś daje je za darmo to zawsze wyciągam po nie rękę, bowiem zawsze się to w domu przyda.

Kitas

Posty: 3

 
Duży wybór gadżetów reklamowych oferuje producent https://taniegadzety.pl i według mnie to jedna z najlepszych ofert. Zawsze tam robimy zamówienia dla firmy.

TomekK

Posty: 2

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż tanie gadżety reklamowe wcale nie muszą być słabej jakości. Po prostu trzeba się kontaktować z producentem i wówczas ceny są o wiele niższe. Po co przepłacać u pośredników?

xacax

Posty: 5

 
Zajrzyjcie sobie to producenta powerbanków reklamowych, a przekonacie się, że mają tam bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Każdy coś tam sobie znajdzie, dlatego warto to sprawdzić. To są gadżety, które można sprzedawać z własnym logo. Można oczywiście rozdawać i wtedy każdy klient będzie bardzo zadowolony.

kerad17

Posty: 7